Botanisk plakat med oliemaleri af martiniglas med gyldne kiks og orange, lilla, hvide, blå og grønne blomster
Denne plakat fascinerer med en kreativ blanding af sprøde kiks og blomstrende sommerblomster i et martiniglas. Farverne er livlige og harmoniske og skaber en visuel fryd for øjet. Denne komposition forvandler et almindeligt motiv til kunst. Plakaten bringer en følelse af overdådighed og stil til dit hjem, samtidig med at den vækker nysgerrighed og glæde hos alle, der ser den.
Vi trykker vores plakater på et 200 gram semi-mat papir af højeste kvalitet fra den franske producent Clairefontaine. Papiret er certificeret med FSC og vores produktion er certificeret med et Miljømærke for at sikre en bæredygtig produktion.
Billedramme medfølger ikke. Rammer sælges separat.
Vores leveringstid er normalt 3-4 hverdage fra bestillingsdatoen. Bemærk venligst, at leveringstiden kan være lidt længere i ferier og stor belastning på fragtfirmerne.